Size bir telefon kadar yakınız
+90 332 251 1 222
Dil Seçin
trenruarfr

Pah Makinesi

Pah Makinesi

pah makinesi, ile mermer kenarlarının pah alma işlemi yapılır. Tek taraflı hizmet veren makinemiz aynı zamanda damlalık alma işlemini de yapmaktadır. Makine özellik ve detayları aşağıdaki verildiği gibidir.Tek taraflı pah makinesi, ile mermer kenarlarının pah alma işlemi yapılır. Tek taraflı hizmet veren makinemiz aynı zamanda damlalık alma işlemini de yapmaktadır. Makine özellik ve detayları aşağıdaki verildiği gibidir.

Makine Özellikleri

  • Makine minimum : 15 cm ile maximum : 65 cm pah yapmaktadır.
  • 45 pah, alın pah ve damlalık açma özelliğine sahiptir.
  • Makine kontrol sistemi PLC olup, makinenın abresiv kafasında sensörler bulunup abresivin bittiği kontrol panosunda gösterilmektedir
  • Mermerin genişliğine göre kontrol ünitesinden taş ebat bilgisi yazılarak otomatik olarak açma/kapama yapılabilir.
  • Giriş bölümünde bulunan alın kalibre elmasıyla taşın genişliğinde bulunan 3 mm’e kadar olan hatalar kaybettirilmektedir.
  • Makine pnömatik sistemi alman üretimi olup makineye 0 bar’da dahi basınç verebilme özelliğine sahiptir.
  • Makine giriş sisteminde bulunan çarpraz rulolar sayesinde silim makinesinden çıkmış olan taşın hiç insan eli değmeden makineye girmesi ve otomatik kapanıp/açılma sistemiyle taşların pahlanıp çıkması sağlanmaktadır.
  • Abrasiv motor sayısı isteğe bağlı olarak azaltılıp çoğaltılabilir.

Ürün Görselleri
Merak Edilenler
Makine Çalışma Süresi Ne Kadardır ?
Makine şase, pano, kızak ve tabla 1.sınıf malzemelerden imal edilmiştir. Çalışma süresi kullanıcı dikkati ve özeni ile doğru orantılıdır.
Diğer Makinelerden Farkınız Nedir?
Makinelerimiz ana şasesi 240'lık npu 'dan imal edilmiş ve uzun süreli kullanım için dayanıklılığı artırılmıştır.
Teknik Servis İmkanınız Varmı dır?
Bütün makinelerimizin mekanik ve pano arızalarında 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz. Görüntülü konuşma hizmeti ve yerinde servis hizmeti ile maksimum müşteri memnuniyeti amaçlanmaktadır.

Kurulum Hakkında !
Erhan Mermer Makinelerinde kurulum ve makinenin çalıştırılması operatör tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. İhtiyaç halinde makine kurulumu için firmamızdan personel hizmeti de verilmektedir.