Size bir telefon kadar yakınız
+90 332 251 1 222
Dil Seçin
trenruarfr

Cnc Router Makinesi

Cnc Router Makinesi

CNC Router makinesi, ile Mermer plakaları üzerinde 3 eksen kullanımı sayesinde şekil verebilme imkanı. Makine özellik ve detayları aşağıdaki verildiği gibidir.

Makine Özellikleri
 • Cnc makinası kesim motoru :9 kw /12.000 dd spindle motora sahiptir , Hareket 1,1 kw cnc motorlara sahiptir. CNC kontrol ünitesi ile kontrol edilir .
  İsteğe bağlı olarak otomatik takım değiştirmeli yapılmaktadır . isteğe bağlı uzunlukta üretililebilir . Tablası Aliminyum lamadan imal
  edilmiştir.Mutfak Tezgahı işler , Evye ve Delik açar. Kabartma , şekil,resim yapabilir ,yaz yazabilirisiniz. Taşı alttan vakum ile tutarak
  kesim esnasında kullanım kolaylığı sağlar.
  İstenilen ölçüde üretim yapılabilir.

  Ürün Görselleri
  Merak Edilenler
  Makine Çalışma Süresi Ne Kadardır ?
  Makine şase, pano, kızak ve tabla 1.sınıf malzemelerden imal edilmiştir. Çalışma süresi kullanıcı dikkati ve özeni ile doğru orantılıdır.
  Diğer Makinelerden Farkınız Nedir?
  Makinelerimiz ana şasesi 240'lık npu 'dan imal edilmiş ve uzun süreli kullanım için dayanıklılığı artırılmıştır.
  Teknik Servis İmkanınız Varmı dır?
  Bütün makinelerimizin mekanik ve pano arızalarında 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz. Görüntülü konuşma hizmeti ve yerinde servis hizmeti ile maksimum müşteri memnuniyeti amaçlanmaktadır.

  Kurulum Hakkında !
  Erhan Mermer Makinelerinde kurulum ve makinenin çalıştırılması operatör tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir. İhtiyaç halinde makine kurulumu için firmamızdan personel hizmeti de verilmektedir.

  Yenileme Kampanyası
  Cebinizi düşünen kampanya
  Eski makinelerini yenileyecek olan müşterilerimize özel fiyat imkanları